Z wizytą w bibliotece

Z okazji przypadającej w bieżącym roku 200. rocznicy pierwszego wydania „Ballad i romansów” Adama Mickiewicza nasza biblioteka zorganizowała dużą wystawę pt. „Ballady i romanse”. To dobra okazja, aby zaprosić do naszej placówki uczniów z łapskich szkół.
Pod koniec września mieliśmy przyjemność gościć klasę III b z Panią Ewą Gierałtowską z I Liceum Ogólnokształcącego, a 4 października klasę I b wraz z Panią Moniką Chorko i Panem Henrykiem Żochowskim z Zespołu Szkół Mechanicznych. Młodzież chętnie wysłuchała informacji o działalności naszej biblioteki i zapoznała się z przygotowaną wystawą. W sali widowiskowo- multimedialnej nasi Goście obejrzeli prezentację związaną tematycznie z ekspozycją oraz filmową relację z tegorocznej edycji Narodowego Czytania, która odbyła się 3 września.
Mamy nadzieję, że takie spotkania zachęcą młodych ludzi do częstych wizyt w bibliotece i systematycznego czytania.

Prezentacja w sali widowiskowo-multimedialnej
Uczniowie w sali widowiskowo-multimedialnej