Spotkanie autorskie z Jakubem Małeckim

W ramach realizowanego zadania „Uchwycona przeszłość” 1 grudnia mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszej bibliotece Jakuba Małeckiego, jednego z najlepszych polskich pisarzy młodego pokolenia, laureata wielu nagród i wyróżnień. Na podstawie jego najnowszej powieści „Święto ognia” realizowany jest obecnie film w reżyserii Kingi Dębskiej.

Twórczość Jakuba Małeckiego przenosi czytelnika w poruszającą do głębi i niemal odczuwalną zmysłami przestrzeń literacką. To pisarstwo najwyższej klasy, pełne emocji i delikatności. Każda z książek jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Takie też było spotkanie z tym znakomitym pisarzem. Z całą pewnością na długo zapisze się ono w naszej pamięci.

Wydarzenie zakończyło realizowane od września zadanie “Uchwycona przeszłość” dofinansowane ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Jakub Małecki i prowadzący spotkanie Dominik Sołowiej
Jakub Małecki
Publiczność zgromadzona na spotkaniu
Uczestnicy spotkania