Ferie zimowe 2019 w bibliotekach Gminy Łapy

 Oddział dla Dzieci w Łapach

Zapraszamy w dniach 21-25 stycznia w godzinach 11.00-13.00. Ciekawie zapowiadają się zajęcia w Oddziale dla Dzieci, które przebiegać będą pod hasłem „Ferie na wesoło”.  W programie: Dzień miłośników gier planszowych, Dzień komputerowców, Dzień talentów, Dzień majsterkowiczów, Dzień moli książkowych. Zaś 23 stycznia (środa) zapraszamy na spotkanie z filmem na godz. 14.30.
Atrakcją ferii będzie FOTOBUDKA !!!
Prosimy o zapisy do 18 stycznia br.

Kontakt: tel. 85 715 23 49 ; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia Biblioteczna w Daniłowie Dużym

W dniach 21–31 stycznia (poniedziałek, czwartek) planowane są zajęcia biblioteczne pod hasłem ”Ferie Fanaberie” w godz. 10.00-12.00.

W programie m.in. : zagadki literackie, konkursy, turniej gier planszowych, zabawy na śniegu.

Kontakt: tel. 85-715-54-05 ; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia Biblioteczna w Płonce Kościelnej

Zajęcia będą odbywały się we wtorki, środy i czwartki, w godzinach 10.00-12.00, niektóre we współpracy z Wiejskim Domem Kultury. Przebiegać będą pod hasłem ”Nie ma jak to w bibliotece, fajnie zimą, fajnie w lecie”. Planowane jest ognisko, zabawy na śniegu, „Mam talent” – show kulturalno-rozrywkowe, „Laurka dla Babci i Dziadka” – zajęcia plastyczne, „Sztuka kaligrafii. Czy pisanie listów odeszło do lamusa ?” – warsztaty kaligrafii, „Zróbmy sobie teatr” – inscenizacje znanych wierszy dla dzieci.

Kontakt: tel. 85-715-24-41 ; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Filia Biblioteczna w Uhowie

Biblioteka zaprasza codziennie w dniach 21-25 stycznia w godz. 10.00 – 12. 00.

Przewidziane są warsztaty kulinarne, zajęcia plastyczne i zabawy ruchowe, gry planszowe, głośne czytanie bajek, warsztaty tworzenia biżuterii a także bal karnawałowy dla dzieci. Część zajęć jest organizowana we współpracy z Wiejskim Domem Kultury.

Kontakt: tel. 85-715-35-97 ; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.