Ferie z planszówkami

Pogoda podczas tegorocznych ferii zimowych pożałowała dzieciom śniegu i nie zachęcała do zabaw na świeżym powietrzu. Dla tych, którzy nie wyjechali z miasta Ośrodek Przedsiębiorczości wraz z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Łapy przygotowali świetną alternatywę na spędzenie wolnego czasu w postaci gier planszowych. Gry planszowe to rozwijająca inicjatywa zarówno dla dużych jak i małych wielbicieli gier, która przyciągnęła nie tylko fanów ale i młodych, „głodnych” rozrywki mieszkańców Łap. Przez kilka godzin można było się zmierzyć z innymi uczestnikami lub z samymi organizatorami, którzy zawsze, jeśli było to potrzebne, spieszyli z pomocą. Najważniejsza jest dobra zabawa, a takiej na zajęciach ph „Ferie z planszówkami” nie zabrakło. Oprócz gier odbyły się również zajęcia plastyczne oraz różne zabawy ruchowe: z klockami rehablitacyjnymi, szachami podłogowymi, dzięki którym można było wykazać się kreatywnością i oryginalnością. Różnorodność propozycji sprawiła, że nie było miejsca na nudę. Każdy znalazł coś dla siebie.
Na zakończenie „Ferii z planszówkami” uczestnicy otrzymali dyplomy i drobny upominek. Spotkania przebiegły w sympatycznej atmosferze i w duchu zdrowej rywalizacji.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy składa serdeczne podziękowanie Ośrodkowi Przedsiębiorczości w Łapach - współorganizatorowi „Ferii z planszówkami” za pełną zaangażowania współpracę, słuchaczkom Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Świetlicy Socjoterapeutycznej w Łapach za aktywny udział w zajęciach.