Zamknięcie Biblioteki w dniach 7-29 listopada

 ScreenHunter 197

W związku ze wzrostem zakażeń koronawirusem w Polsce premier Mateusz Morawiecki podjął decyzję o czasowym zamknięciu instytucji kultury. W nawiązaniu do rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i na podstawie rekomendacji Biblioteki Narodowej z dnia 5 listopada 2020 r. informujemy, że od 7 listopada (sobota) do 29 listopada (niedziela) 2020 r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy oraz Filie Biblioteczne w Uhowie, Płonce Kościelnej i Daniłowie Dużym będą zamknięte.

 Przez cały ten czas będą wydawane kody do ebooków Legimi.
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.

  • Nie będą prowadzone wypożyczenia i zwroty książek.
  • Nie będą realizowane rezerwacje dokonane telefonicznie, przez stronę internetową lub drogą mailową.
  • Terminy zwrotu książek zostają przesunięte, a kary za ich przetrzymanie nie będą naliczane,
  • Usługa „KSIĄŻKA NA TELEFON” zostaje zawieszona,
  • Czytelnia prasy będzie niedostępna dla użytkowników.

O ewentualnych zmianach w funkcjonowaniu Biblioteki będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
Tel. 85 715 23 49 lub 789 205 572
Wypożyczalnia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział dla Dzieci i Młodzieży Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Czytelnia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.