Uniwersystet III Wieku

Zmarła śp. Maria Olendzka

Ze smutkiem i żalem żegnamy Panią Marię Olendzką, członka Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia UTW w Łapach. Rodzinie Zmarłej składamy wyrazy współczucia.

Zarząd i Członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łapach oraz pracownicy Biblioteki.                                                  

 

 

Piknik UTW na Stadionie Miejskim w Łapach

Zarząd Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza członków UTW na piknik, który odbędzie się 16 czerwca (środa) o godz. 11.00 na Stadionie Miejskim w Łapach. Do zobaczenia!

Akcja „Zapisane w czasach pandemii” zakończona

Na początku grudnia ub.r. Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zaprosili seniorów do wzięcia udziału w akcji ph. „Zapisane w czasach pandemii”.

VI Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych online

VI Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych pod hasłem „Łączymy pokolenia w działaniu” odbędzie się w czwartek, 29 października, w Sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, ale ze względu na pandemię COVID-19 bez udziału publiczności.

Internetowy poradnik dla aktywnych seniorów

Osoby starsze, zwłaszcza te z przewlekłymi chorobami, są bardziej narażone na zarażenie wirusem COVID-19, a jednocześnie, jak wynika z badań, największym ich problemem jest poczucie osamotnienia.

Karnawałowe spotkanie studentów UTW

W dniu 13 lutego 2020 r. członkowie Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku spotkali się w restauracji „Łapianka” na wieczorku karnawałowym. Świętowano walentynki i tłusty czwartek.