Uniwersystet III Wieku

Akcja „Zapisane w czasach pandemii” zakończona

Na początku grudnia ub.r. Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zaprosili seniorów do wzięcia udziału w akcji ph. „Zapisane w czasach pandemii”.

VI Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych online

VI Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych pod hasłem „Łączymy pokolenia w działaniu” odbędzie się w czwartek, 29 października, w Sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, ale ze względu na pandemię COVID-19 bez udziału publiczności.

Internetowy poradnik dla aktywnych seniorów

Osoby starsze, zwłaszcza te z przewlekłymi chorobami, są bardziej narażone na zarażenie wirusem COVID-19, a jednocześnie, jak wynika z badań, największym ich problemem jest poczucie osamotnienia.

Karnawałowe spotkanie studentów UTW

W dniu 13 lutego 2020 r. członkowie Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku spotkali się w restauracji „Łapianka” na wieczorku karnawałowym. Świętowano walentynki i tłusty czwartek.

„Odkrywamy Łapy na nowo - rozmowy o historii"

UWAGA! Zmiana tematu spotkania z cyklu „Odkrywamy Łapy na nowo - rozmowy o historii"

21 lutego br. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy oraz Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku” zapraszają na spotkanie z cyklu „Odkrywamy Łapy na nowo - rozmowy o historii" pt. „Piotr Kretowicz – człowiek sportu”. Z przyczyn niezależnych od organizatorów nie odbędzie się zaplanowany na ten dzień wykład poświęcony postaci Kacpra Rogowskiego, który zaproponujemy Państwu w innym terminie.