Uniwersystet III Wieku

Goście w ŚDS Łapy

Dnia 05.10.2021 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łapach mieliśmy przyjemność gościć grupę uczestników Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łapach. Przybyli do nas z częścią artystyczną z okazji przypadającego 1 października Dnia Uśmiechu.     

Spacer studentów UTW Od Wygwizdowa do Barwik

Uniwersytet III Wieku w Łapach wchodzi w nowy rok akademicki 2021/2022. Pandemia trwa, ale w rygorze sanitarnym studenci UTW udadzą się na spacer, aby poznać historię naszego miasta, bądź ją ugruntować.

Zmarła śp. Maria Olendzka

Ze smutkiem i żalem żegnamy Panią Marię Olendzką naszą przyjaciółkę, koleżankę, znajomą, członka Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łapach.

Piknik UTW na Stadionie Miejskim w Łapach

Zarząd Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku zaprasza członków UTW na piknik, który odbędzie się 16 czerwca (środa) o godz. 11.00 na Stadionie Miejskim w Łapach. Do zobaczenia!

Akcja „Zapisane w czasach pandemii” zakończona

Na początku grudnia ub.r. Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zaprosili seniorów do wzięcia udziału w akcji ph. „Zapisane w czasach pandemii”.

VI Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych online

VI Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych pod hasłem „Łączymy pokolenia w działaniu” odbędzie się w czwartek, 29 października, w Sali konferencyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Białymstoku, ale ze względu na pandemię COVID-19 bez udziału publiczności.