Remont biblioteki

logoUE

   mk

 

Każdego dnia jest piękniej

Biblioteka zyskuje zupełnie nowe oblicze. Wprowadzono wiele korzystnych zmian. Króluje subtelna kolorystyka i nowoczesność, które dodają przestrzeni charakteru.

Czytaj więcej...

Rusza remont biblioteki

W czwartek (4 września) podpisano umowę na realizację zadania „Rewitalizacja centrum Łap poprzez przebudowę i remont budynku Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy wraz z budową windy dla osób niepełnosprawnych, budową pochylni dla osób niepełnosprawnych oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Nowy Rynek 15 w Łapach”.

Czytaj więcej...

Remont biblioteki trwa w najlepsze!

Trwa długo wyczekiwany remont Biblioteki Publicznej w Łapach przy ulicy Nowy Rynek 15. Prace postępują i zmierzają we właściwym kierunku, dając nadzieję na niedługie już zakończenie. Wszystkich naszych Czytelników prosimy o jeszcze trochę cierpliwości.

Czytaj więcej...

Przetarg - Przebudowa i remont budynku Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy wraz z budową windy dla osób niepełnosprawnych, budową pochylni dla osób niepełnosprawnych oraz zagospodarowaniem terenu

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy ogłasza przetarg na: Rewitalizację centrum Łap poprzez przebudowę i remont budynku Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy wraz z budową windy dla osób niepełnosprawnych, budową pochylni dla osób niepełnosprawnych oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Nowy Rynek 15 w Łapach

Czytaj więcej...

Remont biblioteki trwa!

Łapska biblioteka przechodzi metamorfozę. Cieszymy się, że prace remontowe postępują zgodnie z planem. Z niecierpliwością czekamy na efekty tego przedsięwzięcia.

Czytaj więcej...

Podsumowanie konsultacji społecznych w sprawie remontu i modernizacji pomieszczeń Biblioteki Publicznej w Łapach

W związku z możliwością złożenia wniosku o pozyskanie środków zewnętrznych na remont i modernizację pomieszczeń Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Łapach przy ulicy Nowy Rynek 15 w ramach Projektu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020 Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w dniach od 25 stycznia do 05 lutego 2016 r. przeprowadzone zostały konsultacje społeczne o celowości takiej inicjatywy.

Czytaj więcej...