Miłe spotkanie z pisarką w Uhowie

Filia Biblioteczna w Uhowie miała niezwykłą przyjemność gościć panią Agnieszkę Tyszkę – pisarkę dla dzieci i młodzieży, autorkę bajek, powieści, opowiadań, słuchowisk radiowych i scenariuszy teatralnych. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas III-IV Szkoły Podstawowej w Uhowie. Swoją sympatią i serdecznością pisarka zdobyła serca dzieci, które pozwoliły poprowadzić się w świat Zosi – bohaterki zabawnej serii “Zosia z ulicy Kociej”. Przeprowadzki oraz uczucia im towarzyszące stały się wyjątkowym tematem do dyskusji i zwierzeń. Uczestnicy spotkania mieli również okazję, by narysować swoje ulubione miejsca w okolicy, a następnie stworzyć ich mapę. Na zakończenie dzieci obdarowały panią Agnieszkę Tyszkę własnoręcznie wykonanymi laurkami, od pisarki zaś dostały zakładki z autografem.

Miłe spotkanie z pisarką w Uhowie