System Informacji Prawej LEX

lex logowanie

System Informacji Prawnej LEX Gamma jest narzędziem dla osób poszukujących aktualnej informacji prawnej oraz bezpłatnych wzorów pism czy umów.

System oferuje użytkownikom Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy codziennie aktualizowaną bazę aktów prawnych wraz z orzecznictwem. Takie rozwiązanie pozwala na jednoczesne, szybkie zapoznanie z wybranymi aktami prawnymi, powiązanym z nimi orzecznictwem oraz wzbogacenie wiedzy o treści monografii czy artykułów z czasopism.

Osobom zainteresowanym ułatwieniami w praktycznym wykorzystaniu prawa Lex Gamma oferuje wiarygodne wzory umów i pism oraz kalkulatory – do obliczania m.in. wymiaru urlopu wypoczynkowego czy amortyzacji bilansowej czy podatkowej.

Subskrybowany przez Bibliotekę Lex Gamma system informacji prawnej jest wyposażony w łatwy w obsłudze interfejs, co pozwala każdemu użytkownikowi na szybkie odnalezienie poszukiwanych treści.

System Informacji Prawnej Lex Gamma dostarczany przez Wolters Kluwer Polska jest dostępny w Bibliotece.

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt drogą elektroniczną: czytelniabiblapy@wp.pl

lex logowanie