Filmołap – kino dla dzieci w bibliotece

13 kwietnia br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy przy ul. Nowy Rynek 15 miał miejsce seans filmowy. Wyświetlona została zabawna historia Minionków-małych, żółtych zabawnych stworków. Minionki są słodkie, wesołe, pełne życia, trochę nieporadne, wszędzie ich pełno, mają zwariowane pomysły i rozrabiają. Autorzy filmu nadali Minionkom ludzkie cechy, czyli zdolność do przyjaźni, miłości. Film przypadł do gustu zarówno młodszym jak i starszym widzom. Dostarczył wiele śmiesznych i zabawnych chwil. Zajadając popcorn dzieci mogły poczuć się jak w prawdziwym kinie.

Kino w Bibliotece – FILMOŁAP- zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży i ich rodziców. W repertuarze przewidziane są filmy animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

Następna projekcja filmu 11 maja 2016 godz. 15.00.
Zapraszamy!