Spotkanie z weterynarzem w Daniłowie Dużym

W ramach Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście”, obchodzonych w dniach 8-15 maja Filia Biblioteczna w Daniłowie Dużym zorganizowała spotkanie z doktorem weterynarii Wojciechem Pilawskim. Odbyło się ono w środę 10 maja. Pan doktor przygotował dla dzieci niespodziankę. Przywiózł ze sobą żółwia o imieniu Tuptuś, którym przedszkolaki były zauroczone. Nasz gość opowiedział, jak należy opiekować się zwierzętami i uświadomił dzieciom, że jest to wielka odpowiedzialność.

Serdecznie dziękujemy panu Wojciechowi Pilawskiemu za poświęcony czas.