Spotkanie z Renatą Piątkowską w Filii Bibliotecznej w Uhowie

18 kwietnia w Filii Bibliotecznej w Uhowie odbyło się spotkanie z bardzo znaną i utytułowaną autorką książek dla dzieci – Panią Renatą Piątkowską. Towarzyszyła jej wspaniała lektorka – Pani Malwina Kożurno. W spotkaniu uczestniczyły klasy 1-3 z Uhowa wraz z Paniami, obecne były także – kierownik Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego – Pani Paulina Miłkowska oraz dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy – Pani Małgorzata Roszkowska. Pisarka opowiadała dzieciom o swoich wybranych książkach, skupiając się przede wszystkim na tych, w których bohaterami są zwierzęta. Dzieci wysłuchały fragmentów czytanych przez Panią Malwinę – lektorka wkładała w to mnóstwo emocji i humoru, co sprawiło, że odbiór publiczności był bardzo pozytywny. Był też czas na autografy i zdjęcia. Spotkanie zaliczamy do bardzo udanych!

Wydarzenie zostało sfinansowane przez Bibliotekę Publiczną Powiatu Białostockiego – dziękujemy.

Powitanie i przedstawienie gości spotkania
Renata Piątkowska - autorka książek i Malwina Kożurno - lektorka
Publiczność podczas spotkania
Lektorka Malwina Kożurno podczas czytania fragmentów tekstu