Spotkanie z Panem Wojciechem Kusnerz, właścicielem firmy „Wojtex PHU”

W dniu 22.02.2008r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy w ramach „Lekcji z przedsiębiorczości” zorganizowała kolejne już spotkanie tym razem z Panem Wojciechem Kusnerz właścicielem firmy „Wojtex” PHU. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Firma „Wojtex” zajmuje się transportem samochodowym i uczestniczy w przewozach międzynarodowych na terenie państw Europy Wschodniej, Zachodniej oraz niektórych krajów pozaeuropejskich.

W dniu 22.02.2008r. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy w ramach „Lekcji z przedsiębiorczości” zorganizowała kolejne już spotkanie tym razem z Panem Wojciechem Kusnerz właścicielem firmy „Wojtex” PHU. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach.Firma „Wojtex” zajmuje się transportem samochodowym i uczestniczy w przewozach międzynarodowych na terenie państw Europy Wschodniej, Zachodniej oraz niektórych krajów pozaeuropejskich. Pojazdy, jakie posiada przystosowane są do przewozu różnorakich towarów w tym materiałów niebezpiecznych, a kierowcy dysponują stosownymi kwalifikacjami niezbędnymi do ich transportowania. Doświadczone i dwuosobowe obsady, pozwalają sumiennie i rzetelnie realizować zlecenia klientów, a dwóch kierowców w pojeździe to nie tylko szybkość przewozu, ale również zwiększone bezpieczeństwo. Firma „Wojtex” jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych  co umożliwia jej wykonywanie przewozów międzynarodowych  pod osłoną karnetu TIR.Podczas spotkania młodzież miała okazję poznać lokalnego przedsiębiorcę a także dowiedzieć się, jakie wymogi należy spełniać, aby uzyskać zatrudnienie w firmie naszego gościa.