Doceniono Filię Biblioteczną w Uhowie

dyplomBiblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy ogłasza konkurs powiatowy ,,Książka i biblioteka w komiksie”. Jedną z laureatek została Wiesława Modzelewska pracownik Filii Bibliotecznej w Uhowie za działania na rzecz środowiska lokalnego, upowszechnianie   książki  i czytelnictwa, prowadzenie Dyskusyjnego Klubu Książki, pozyskiwanie dodatkowych środków pozabudżetowych.

Światowy Dzień  Książki w  Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku obchodzony był bardzo uroczyście. Zaproszono przedstawicieli instytucji samorządowych oraz bibliotekarzy województwa podlaskiego.

Program  spotkania  :

• Otwarcie i wręczenie Dyplomów Srebrnej Róży za rok 2008 – Jan Leończuk Dyrektor Książnicy Podlaskiej

• Wykład prof. dr hab. Anny Sitarskiej „Potrzeba międzynarodowej aktywności bibliotekarzy”

• Program „Biblioteka+” oraz Program Operacyjny „Literatura i czytelnictwo” – Grzegorz Gauden Dyrektor Instytutu Książki

Gratulujemy.

dyplom