Bezpłatny Kurs Komputerowy dla Dorosłych w Płonce Kościelnej

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy Filia w Płonce Kościelnej organizuje szkolenia na Bezpłatnym Kursie Komputerowym dla Dorosłych. Tematyka Kursu obejmuje między innymi: podstawy z zakresu obsługi komputera, zakładanie poczty, przesyłanie dokumentów, nauki pisania w programie Word oraz zasad surfowania po Internecie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny pod nr 85-715-24-41 z Panią Barbara Łapińską w poniedziałek i piątek w godz. 11.00-18.00, środa 8.00 – 14.00. Rozpoczęcie kursu przewidywane jest na początek października. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki i piątki od godziny 17.00 -18.00 w bibliotece w Płonce Kościelnej.

Serdecznie zapraszam i czekam na zgłoszenia.