Zwycięzcy „Rozgrzewki przed EURO 2012” triumfują.

Turniej wiedzy o piłce nożnej rozegrany w naszej bibliotece przyciągnął miłośników tej popularnej dyscypliny. O godzinie 17:00 przy pełnych „trybunach” na których zasiedli zaproszeni goście i kibice drużyn „główny arbiter” nauczyciel w-f ze SP nr 1, były zawodnik i trener Pogoni Łapy pan Jacek Łapiński odgwizdał rozpoczęcie meczu, w którym uczestniczyło sześć dwuosobowych drużyn. Zawodnicy stoczyli potyczkę intelektualną odpowiadając na pytania przygotowane w prezentacji odnoszącej się do piłkarskich wydarzeń, reprezentacji Polski i zbliżających się Mistrzostw Europy. Odpowiedziom na pytania towarzyszyły wielkie emocje i sportowa rywalizacja. Po godzinnym konkursie i podliczeniu głosów przez skład sędziowski ogłoszono wyniki.

Turniej wiedzy o piłce nożnej rozegrany w naszej bibliotece przyciągnął miłośników tej popularnej dyscypliny. O godzinie 17:00 przy pełnych „trybunach” na których zasiedli zaproszeni goście i kibice drużyn „główny arbiter” nauczyciel w-f ze SP nr 1, były zawodnik i trener Pogoni Łapy pan Jacek Łapiński odgwizdał rozpoczęcie meczu, w którym uczestniczyło sześć dwuosobowych drużyn. Zawodnicy stoczyli potyczkę intelektualną odpowiadając na pytania przygotowane w prezentacji odnoszącej się do piłkarskich wydarzeń, reprezentacji Polski i zbliżających się Mistrzostw Europy. Odpowiedziom na pytania towarzyszyły wielkie emocje i sportowa rywalizacja. Po godzinnym konkursie i podliczeniu głosów przez skład sędziowski ogłoszono wyniki.
I miejsce i tytuł Superkibica zdobyła drużyna Damian i Łukasza Kul
II miejsce i tytuł Kibica  zdobyła drużyna Bartłomieja Gołaszewskiego i Bogdana Idźkowskiego
III miejsce i tytuł Kibica zdobyła drużyna Jakuba Łapińskiego i Łukasza Roszkowskiego
Pozostałe drużyny konkursu to: Paweł Muczyński i Ewa Karpowicz, Jakub Łupiński i Dawid Bojarczak, Jakub Solarski i Paweł Łapiński.
Puchary, medale i dyplomy uczestnikom turnieju wręczył burmistrz Wiktor Brzosko. Uwieńczeniem spotkania było wspólne zdjęcie uczestników i słodki poczęstunek,  a dzięki specjalnemu licznikowi internetowemu działającemu w ramach kampanii „Tydzień z Internetem 2012”,  wszyscy uczestnicy zasiedli przed monitorami komputerów i wysłali wypełnione on-line kwestionariusze umożliwiające poznanie liczby uczestników akcji w Polsce i innych krajach europejskich.