Konsultacje społeczne w łapskiej bibliotece

alt

W ramach projektu “Biblioteka jako przestrzeń dyskusji o sprawach lokalnych” dnia 16 maja 2013 roku w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy odbyła się konsultacja społeczna pt. „Klimat rozwoju przedsiębiorczości w gminie Łapy”. Celem jej było poinformowanie mieszkańców o powstającym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Łapach oraz o jego ofercie. W czasie spotkania uczestnicy wypełnili ankietę, która ma posłużyć analizie potrzeb i oczekiwań przyszłych przedsiębiorców rozpoczynających lub zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Dzięki niej dowiemy się, jakiej formy wsparcia i szkoleń oczekują przyszli inwestorzy od Inkubatora oraz jakie bariery napotykają na swojej drodze.

Ankietę można wypełnić pod adresem:

alt