Spotkanie z pasjami – „Do przodu żyj! Żyj kolorowo!” – spotkanie z Ewą Bem

Po raz kolejny, 2 czerwca b.r., w Czytelni naszej biblioteki odbyło się spotkanie z cyklu „Spotkania z pasjami”. Tym razem, wirtualnie gościła u nas, wszystkim doskonale znana, ikona polskiej piosenki jazzowej Ewa Bem. Na webinarium przybyła publiczność, którą tym razem stanowiły miłośniczki talentu wokalnego pani Ewy. W jednej ze swoich piosenek śpiewa: ,,Do przodu żyj. Z wesołą miną spotykaj swój kolejny świt”! Optymizm, charyzma, fantastyczne umiejętności wokalne i nienaganne maniery estradowe to pakiet, którym Pani Ewa rozkochała w sobie publiczność. Zaśpiewała setki koncertów w kraju, Europie, Ameryce, Afryce i Azji, występowała z największymi gwiazdami polskiej sceny jazzowej. Muzyka była od zawsze obecna w jej życiu, a celem czwartkowego webinarium było pokazanie jak dużą rolę w naszej codzienności odgrywają nastawienie do życia, energia z jaką witamy każdy dzień i szczęście z drobnych radości, które spotykamy na naszej drodze. Podczas spotkania p. Ewa podzieliła się refleksjami i przemyśleniami na temat życia, obopólnego szacunku, a przede wszystkim dzielenia się uśmiechem, bo tak jak mówi „uśmiech jest dobry na wszystko”. To niezwykle życzliwa i przychylna osoba, kochająca życie i wszystkie jego barwy. Spotkanie o szczęściu z muzyką w tle było ostatnim spotkaniem on-line przed przerwą wakacyjną. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za aktywność i zapraszamy już w październiku.