Wakacyjna przygoda w bibliotece w Daniłowie Dużym

Biblioteka w Daniłowie Dużym rok rocznie organizuje zajęcia wakacyjne, podczas których promuje literaturę dla dzieci, uczy kreatywnego myślenia oraz wskazuje jak interesująco można spędzić wolny czas. Uczestnikom spotkania uświadamia się, że biblioteka to miejsce, gdzie nie tylko wypożycza się książki, ale również można spotkać rówieśników i uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach bibliotecznych.
         ,, Wakacyjna przygoda w bibliotece’’ to hasło pod którym kryje się wiele atrakcji przygotowanych na tegoroczne spotkania w Daniłowskiej bibliotece. Zajęcia wakacyjne odbywały się w każdą środę sierpnia. Uczestnicy spotkań wzięli udział w bardzo różnorodnych ćwiczeniach dostosowanych do ich wieku.
Każde zajęcia kończyły się oglądaniem bajek i wspólną zabawą na świeżym powietrzu. Dziękuję wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę i naukę.