Konkurs multimedialny „Biblioteka przyszłości – nasze miejsce”

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zaprasza do udziału w konkursie multimedialnym pt. „Biblioteka przyszłości – nasze miejsce”.  Do udziału w konkursie zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Miasta i Gminy Łapy. Do konkursu może zgłosić się każdy uczeń, który wykona samodzielnie prezentację multimedialną w programie Power Point lub Word przedstawiającą wizję nowoczesnej biblioteki jako miejsca przyjaznego użytkownikom. Zgłoszenia prac przyjmowane są w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy, ul. Nowy Rynek 15, do 20 kwietnia 2017 r. Szczegóły konkursu można znaleźć w poniższym regulaminie.

Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na stronie internetowej biblioteki www.bibliotekalapy.pl lub pod numerem tel. 85 715 23 49 oraz adresem e-mail: czytelniabibllapy@wp.pl

Zapraszamy serdecznie