Instrukcja wydawania kodów do e-booków Legimi dla Czytelników Biblioteki Publicznej w Łapach

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zapewnia dla swoich Czytelników bezpłatny dostęp do cyfrowej biblioteki e-booków Legimi.

Co należy zrobić, aby uzyskać indywidualny kod dostępu?
1. Być zarejestrowanym Czytelnikiem Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy.
2. Wysłać e-mail na adres: czytelnia@bibliotekalapy.pl
W tytule wiadomości należy wpisać: “kod Legimi”, a w treści swoje imię i nazwisko oraz adres. W wiadomości zwrotnej pracownik biblioteki wyda jeden kod z miesięcznym okresem ważności, umożliwiający dostęp do ponad 60 000 tytułów na platformie Legimi. Jest to najbardziej preferowana forma uzyskania kodu.
Czytelnik może również zadzwonić pod nr tel. 789 205 572 lub przyjść do biblioteki osobiście.
Po otrzymaniu kodu, jeśli ktoś nie jest jeszcze użytkownikiem Legimi, należy:
– wejść na stronę biblioteki: https://www.bibliotekalapy.pl , następnie kliknąć na logo biblioteki cyfrowej Legimi (znajdujące się z prawej strony),
– wpisać otrzymany kod,
– założyć darmowe konto Legimi,
– pobrać bezpłatną aplikację Legimi dostępną na Android, iOS lub wybrane e-czytniki,
– aktywować otrzymany kod w tym samym miesiącu, w którym został wydany.
Liczba kodów jest ograniczona!
Istnieje możliwość wypożyczenia czytników.
Pobieraj i czytaj e-booki bez ograniczeń!