“Zakochaj się w czytaniu – Walentynki literackie” – wystawa w bibliotece

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zaprasza do obejrzenia wystawy przygotowanej z okazji Dnia Zakochanych czyli popularnych „Walentynek”. Na ekspozycji prezentowane są książki mówiące o przyjaźni, serdeczności i wzajemnym zaufaniu, cytaty z literatury oraz piękne serduszka wykonane przez dzieci z Przedszkola Nr 1, Nr 2 oraz Żłobka Malucholandia. Ekspozycję można obejrzeć w budynku biblioteki do 20 lutego.
Każdy odwiedzający bibliotekę w sobotę i poniedziałek oprócz wypożyczenia ciekawej lektury otrzyma od „Bibliotecznych Walentynek” piękną zakładkę z sentencją o miłości do czytania książek.
Serdecznie zapraszamy w godzinach otwarcia biblioteki !!!
poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek – 10.00 – 18.00
środa, sobota – 10.00 – 15.00