„Mała książka – wielki człowiek” – trwa Ogólnopolska Akcja dla dzieci w wieku 3-6 lat …

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy trwa akcja “Mała książka-wielki człowiek”, która skierowana jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Już na samym starcie przygody z czytaniem i biblioteką najmłodsi otrzymają darmowe zestawy „Małego czytelnika”. W ich skład wchodzi książka, poradnik dla rodziców oraz specjalnie zaprojektowana dla dzieci karta. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania.
Zapraszamy dzieci i ich rodziców do świata literatury z pięknie wydaną i mądrą książką.
Czekamy na Was!