„Rok Wybickiego »Jeszcze Polska nie zginęła«” – wizyta seniorów z Klubu „Senior+” w Łapach

275238306 636980110937690 6197839833501380044 n

10 marca br. naszą bibliotekę odwiedziła grupa seniorów z Klubu „Senior+” działającego przy Centrum Usług Społecznych w Łapach. Spotkanie stało się okazją do zwiedzenia wystawy poświęconej twórcy polskiego hymnu narodowego, która aktualnie jest prezentowana w naszej placówce. Seniorzy z ciekawością wysłuchali informacji o życiu i patriotycznej działalności Józefa Wybickiego. Następnie w Sali Widowiskowo-multimedialnej wspólnie rozwiązywali krzyżówkę związaną z tematem wystawy.

Spotkanie umiliły nam piosenki w wykonaniu m.in. Mieczysława Fogga i Sławy Przybylskiej odtworzone z wydanych dawniej płyt winylowych.

Wizyta przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze. Dziękujemy wszystkim Seniorom za przybycie!

Oglądanie ekspozycji
Prezentacja multimedialna