Ptaki w obiektywie Krzysztofa Szymańskiego

Krzysztof Szymański urodził się w Gdańsku, a następnie wraz z rodzicami przeprowadził się do Torunia. Obecnie związany z Białymstokiem, ale rodzinne miasta nadal silnie obecne są w jego życiu. Od wielu lat pracuje w Promotechu. Jego pasją są łowy z aparatem fotograficznym w ręce. Pan Krzysztof Szymański ma za sobą udział w kilku konkursach fotograficznych, a także wiele ekspozycji tematycznych w domach kultury i bibliotekach publicznych. Owoce jego łowów mamy właśnie przyjemność podziwiać w łapskiej bibliotece. Bohaterami zdjęć są głównie ptaki. I to im poświęcona jest wystawa fotografii pana Krzysztofa Szymańskiego, na którą bardzo serdecznie zapraszamy.