Zaproszenie na spotkanie “Osobiste szanse rozwojowe dzięki UE”

Czy wiesz jak dzięki Unii Europejskiej możesz rozwijać się zawodowo, edukacyjnie i osobiście?
Zapraszamy na spotkanie z Spasimirem Domaradzkim ekspertem sieci Team Europe Direct, który opowie, jak oferta UE wzmacnia nasz osobisty potencjał do rozwoju oraz zaprezentuje unijne inicjatywy i programy, dzięki którym możemy wzmocnić swoje kompetencje.
Podczas spotkania porozmawiamy o możliwościach rozwoju, jakie daje nam członkostwo w Unii Europejskiej – m.in. o:
• kursach językowych,
• szkoleniach i stażach zawodowych prowadzonych w Polsce oraz w krajach Unii Europejskiej,
• wolontariacie europejskim,
• wymianie i szkoleniach dla studentów i pracowników,
• podróżach po Europie dzięki programowi DiscoverEU.
Ponadto, pokażemy Państwu skąd czerpać aktualne i wiarygodne informacje nt. polityki europejskiej oraz jakie materiały i publikacje można znaleźć w kąciku europejskim w bibliotece.
Spotkanie odbędzie się w 10 czerwca o godz. 11:00
Spotkanie organizowane w ramach projektu „Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej”. Projekt Przedstawicielstwa Komisja Europejska w Polsce realizowany przez Fundacja Civis Polonus