Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia w bibliotece

17 października z okazji przypadających Ogólnopolskich Urodzin Książkowego Misia Biblioteka Publiczna w Łapach zaprosiła do zabawy grupę 5- i 6-letnich z Przedszkola nr 1 w Łapach.
Motywem przewodnim urodzin ph. „Kochamy Książkowego Misia” była lektura uwielbiana przez dzieci – Miś Uszatek, którą przeczytała pani Dyrektor biblioteki. Na imprezie nie mogło zabraknąć Jubilatów – pluszowych Misiów, które każde dziecko przyniosło ze sobą. Odbyła się również krótka prezentacja pluszaków przez ich właścicieli. Następnie przyszedł czas na zabawy ruchowe z udziałem przytulanek. Ponadto dzieci podzielone na trzy zespoły kolorowały przepiękne misie. Grupa „Rumianków” zapoznała się również z projektem czytelniczym „Mała książka – wielki człowiek”. Dzieci dowiedziały się, co trzeba zrobić, aby stać się czytelnikiem naszej biblioteki i przystąpić do projektu.
Na zakończenie misiowej imprezy przedszkolaki miały czas na aktywność ruchową w Sali Zabaw.

Przyjęcie udało się wyśmienicie, bo wszyscy dobrze wiedzą, że „dzieci lubią misie, misie lubią dzieci”.
Dziękujemy za wspaniałą zabawę!!!

Ogólnopolskie Urodziny Książkowego Misia