Projekt "Zobaczyć więcej"

Ministerstwo2

 

"Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskancych z dopłat ustanowionych w grach objetych  monopolem państwa, zgodnie  z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych"

Warsztaty i gra miejska

W listopadzie w łapskiej bibliotece odbyły się warsztaty oraz gra miejska, w której wzięła udział młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Łapach.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Wielickim

W ramach projektu "Zobaczyć więcej" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury 3 listopada w Bibliotece Publicznej w Łapach odbyło się spotkanie autorskie z Krzysztofem Wielickim, legendą polskiego i światowego himalaizmu.

Czytaj więcej...

Spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim

W ramach projektu "Zobaczyć więcej" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury 25 października w Bibliotece Publicznej w Łapach odbyło się spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim – znanym dziennikarzem, dokumentalistą i podróżnikiem.

Czytaj więcej...