Spotkanie z Anetą Mikołajczyk i Pawłem Roszkowski, przedstawicielami łapskiego oddziału „SKOK”

27 marca 2008 r. w Bibliotece Miasta i Gminy łapy odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „ Lekcje z przedsiębiorczości” zorganizowane przez Mały inkubator przedsiębiorczości. Gościem spotkania byli: Aneta Mikołajczyk i Paweł Roszkowski, reprezentanci łapskiego oddziału „SKOK”. Zapoznali oni młodzież łapska z historia spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, objaśniając zasady jej działania oraz podstawowe cele i korzyści, jakie niesie przystąpienie do niej.

27 marca 2008 r. w Bibliotece Miasta i Gminy łapy odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „ Lekcje z przedsiębiorczości” zorganizowane przez Mały inkubator przedsiębiorczości. Gościem spotkania byli: Aneta Mikołajczyk i Paweł Roszkowski, reprezentanci łapskiego oddziału „SKOK”. Zapoznali oni młodzież łapska z historia spółdzielczej kasy oszczędnościowo-kredytowej, objaśniając zasady jej działania oraz podstawowe cele i korzyści, jakie niesie przystąpienie do niej. Informacje były przekazywane w sposób rzetelny i zrozumiały. Potwierdzeniem zainteresowani tematem były liczne pytania ze strony młodzieży, na które Pani Aneta i Pan Paweł chętnie odpowiadali. Całe spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze a wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali ciekawych informacji.