• Lekcja biblioteczna – „Działalność kulturalna bibliotek publicznych” – kl. V (FB Uhowo)
  • Lekcje biblioteczne ph. „Punkt Informacji Turystycznej jako źródło informacji o regionie”(Czytelnia), „ Poszukiwanie informacji w bibliotece : edukacja czytelnicza i medialna”(Wypożyczalnia dla Dorosłych) – młodzież gimnazjalna klasy III
  • Lekcja z przedsiębiorczości zorganizowana przez Mały Inkubator Przedsiębiorczości i Punkt Informacji Biznesu z panem Markiem Gołko przedstawicielem firmy Dolmen. Salon Partner Orange – młodzież szkół średnich.
  • Spotkanie Dziecięcego Dyskusyjnego Klubu Książki – dyskusja nad książką Liliany Bardijewskiej pt. „ Dom ośmiu tajemnic”