Spotkanie ze Zdzisławą Ładną przedstawicielką firmy Commercial Union grupa AVIVA,

Dnia 03.06.2008 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy odbyło się kolejne spotkanie ph. „Lekcje przedsiębiorczości”. Tym razem gościem Małego Inkubatora Przedsiębiorczości była Zdzisława Ładna, przedstawicielka Commercial Union grupa AVIVA, która starała się przybliżyć zebranym istotę działalności różnorakich ubezpieczeń. Pani Zdzisława zaznajomiła słuchaczy, z warunkami, jakie stwarza firma swoim pracownikom, zapoznała z zewnętrzną strukturą i historią jej powstania oraz sposobem funkcjonowania funduszy. Dzięki spotkaniu młodzież z łapskiego LO dowiedziała się o korzyściach płynących z tytułu przystąpienia do funduszu emerytalnego Commercial Union.