Spotkanie z Violettą Kalinowską i Pawłem Aronowiczem przedstawicielami Oddziału Banku PKO w Łapach

Dnia 10.10.2007 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy odbyło się pierwsze spotkanie po przerwie wakacyjnej z cyklu „Lekcje z przedsiębiorczości” z Panią Violettą Kalinowska i Panem Pawłem Aronowiczem przedstawicielami Oddziału Banku PKO w Łapach. Uczestnikami spotkania była młodzież wraz z opiekunami z Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach.Podczas lekcji przedstawiciele Banku PKO opowiedzieli zgromadzonej młodzieży o historii i działalności swojej instytucji. Uczestnicy dowiedzieli się, że PKO Bank Polski Spółka Akcyjna jest jednoosobową spółką Skarbu Państwa i jest uniwersalnym bankiem depozytowo-kredytowym, obsługującym osoby fizyczne, małe i duże firmy oraz wielkie korporacje. Zapoznali uczniów z ofertami usług bankowych dla nich przeznaczonymi m.in. o SUPERKONCIE Student. Lekcja z przedsiębiorczości, przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze, a obecna na niej młodzież zadawała pytania i z zaciekawieniem wysłuchała informacji dotyczących usług bankowych.