Spotkanie z Panem Andrzejem Antoszczukiem właścicielem sklepu ogrodniczego „Sosenka” w Łapach.

20 stycznia 2009 r. w Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie w ramach „Lekcji z przedsiębiorczości” zorganizowane przez Mały Inkubator Przedsiębiorczości i Punkt Informacji Biznesu. Gościem spotkania był Pan Andrzej Antoszczuk właściciel sklepu ogrodniczego „Sosenka”. Zapoznał on młodzież z zasadami prowadzenia działalności gospodarczej w branży ogrodniczej. Pan Andrzej jest absolwentem SGGW  w Warszawie, co gwarantuje fachową pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów podczas zakupów sadzonek. Oprócz fachowej i sprawnej obsługi w swoim sklepie zapewnia doradztwo przy urządzaniu ogrodów jak i codziennej pielęgnacji roślin. Udzielił wyczerpujących odpowiedzi na zadawane przez uczniów pytania z zakresu ochrony środowiska. W spotkaniu wzięli udział uczniowie I LO i Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach z opiekunami.