Wycieczka uczniów ZSM w Łapach do Hotelu Branicki w Białymstoku.

Uczniowie Zespołu Szkół Mechanicznych o profilu hotelarskim wraz z Panią Dorotą Kondratiuk w ramach „Lekcji z przedsiębiorczości” odwiedzili Hotel Branicki w Białymstoku. Organizatorem spotkania był Mały Inkubator Przedsiębiorczości mieszczący się w Bibliotece Publicznej w Łapach. Pani Anna Horodeńska kierownik sprzedaży i marketingu powitała młodzież i oprowadziła po wyjątkowym budynku. Hotel Branicki to pierwszy w regionie obiekt klasy boutique, nawiązujący do atmosfery przedwojennego Białegostoku i tradycji białostockiego hotelu Ritz. Położony jest w zacisznej części centrum miasta, umożliwia to szybki dostęp do instytucji oraz najważniejszych zabytków. Stylowy wizerunek, kameralna atmosfera i najwyższy poziom usług tworzą idealne miejsce do pracy i wypoczynku. Hotel jest też świetną bazą wypadową do odwiedzenia takich zakątków Podlasia, jak: Puszcza Białowieska, Biebrzański i Narwiański Park Narodowy oraz Szlak Tatarski. Oferuje swoim gościom 30 indywidualnie zaaranżowanych pokoi oraz 2 luksusowe apartamenty. Część konferencyjna Hotelu Branicki to 2 eleganckie, klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe „Jan Klemens” i „Izabela”, mieszczące do 100 osób. Stylowe wnętrza Klubu Cygarowego “Havana” tworzą niespotykaną, unikalną atmosferę sprawiającą, że chętnie zaglądają tam nie tylko miłośnicy cygar. Wyjątkowa gościnność i najwyższa jakość oferowanych usług sprawia, że goście chętnie wracają do tego miejsca.Dzięki temu spotkaniu, młodzież miała szansę poznać wszelkie aspekty pracy w branży hotelowej. Dowiedziała się, jak absorbująca i ciekawa jest praca w hotelu i wyraziła szczere zainteresowanie odbywania w przyszłości praktyk w Hotelu Branicki.