“Wybory samorządowe 2010”

Wystawa pt. „Wybory samorządowe 2010”

Dnia 03.11.2010r. w holu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Łapach otwarta została wystawa pt. „Wybory samorządowe 2010”. W poszczególnych gablotach umieszczone zostały ważne informacje dotyczące zasad głosowania.

Dnia 03.11.2010r. w holu Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Łapach otwarta została wystawa pt. „Wybory samorządowe 2010”. W poszczególnych gablotach umieszczone zostały ważne informacje dotyczące zasad głosowania, między innymi : “Po co jest Komitet Wyborczy?”, “Dlaczego nie można głosować poza miejscem zamieszkania?”, “Ilu radnych jest w naszej gminie?”, “Co mówi o wyborach Powszechna Deklaracja Praw Człowieka?”, “Czy wiesz na co mają wpływ radni?”, “Obywatel Unii Europejskiej też może zostać twoim radnym”. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia interesującej i ciekawej  wystawy w godzinach otwarcia biblioteki.

Wybory samorządowe 2010