Bal karnawałowy słuchaczy Uniwersytetu III Wieku – sala bankietowa „Wenecja”

W mroźny sobotni wieczór studenci łapskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz pracownicy biblioteki wspólnie bawili się na wyjątkowej zabawie karnawałowej. W sali bankietowej „Wenecja” panowała iście balowa atmosfera. Panie i panowie zachwycali odświętnymi kreacjami, a dobre humory dopisywały wszystkim gościom. Po oficjalnym otwarciu balu przez dyrektor biblioteki Józefę Bajdę wszyscy goście żwawo ruszyli do wspólnej zabawy. Znane i lubiane melodie przygotowane, przez DJ Roberta powodowały, iż pląsom na parkiecie nie było końca. Impreza była udana szkoda, że wszystko, co miłe i sympatyczne tak szybko się kończy.