Spotkanie z Wiesławą Malinowską i Martą Płońską pracownikami Oddziału Banku PKO w Łapach

28.10.2011 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy odbyło się kolejne spotkanie w ramach „Lekcji z przedsiębiorczości”. Tym razem gośćmi naszego spotkania były przedstwicielki PKO Banku Polskiego Oddział 1 w Łapach kierownik Zespołu Obsługi Klienta Pani Wiesława Malinowska oraz Doradca Klienta Detalicznego Pani Marta Płońska. Z prezentacji multimedialnej uczniowie z I LO w Łapach dowiedzieli się, iż PKO BP jest największym polskim bankiem, oferującym swoje usługi wszystkim, którzy chcą bezpiecznie ulokować oszczędności, wziąć kredyt na dowolny cel z korzystnie rozłożonym planem spłaty, a także w nowoczesny sposób gospodarować swoimi bieżącymi dochodami. Jednym z tematów spotkania były kredyty studenckie, które udzielane są przez bank na preferencyjnych warunkach w formie pożyczek. Młodzież z dużym zaciekawieniem wysłuchała informacji dotyczących usług bankowych a w szczególności tych skierowanych bezpośrednio do nich.