Spotkanie z pracownikami Oddziału Banku PKO w Łapach

Kolejne spotkanie w ramach „Lekcji z przedsiębiorczości” odbyło się w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy dnia 30.11.2011r. Prelegentkami były tym razem pracownice PKO Bank Polski Odział 1 w Łapach. Prezentacja multimedialna na temat lokat, konta oszczędnościowego, Max pożyczki Mini ratki oraz nowych środków dla klientów rynku mieszkaniowego pozwoliła uczniom z I LO w Łapach zapoznać się z ciekawymi ofertami banku. Przede wszystkim Panie skupiły się na propozycjach dla ludzi młodych. Przedstawiły pełny zakres usług posiadacza PKO Konto dla Młodych. Jednym z nich jest otrzymanie kredytu studenckiego na preferencyjnych warunkach oraz karta kredytowa Student umożliwiająca dokonywanie płatności we wszystkich punktach handlowych i usługowych w kraju i za granicą. Przekazane informacje pozwolą młodzieży w świadomy sposób korzystać z usług bankowych w ich dorosłym życiu.