Konkurs recytatorski „Bajkowy świat Juliana Tuwima” rozstrzygnięto!

alt

Konkurs został zorganizowany przez Filię Biblioteczną i Wiejski Dom Kultury w Uhowie. Skierowany był do dzieci klas 0–IV. Jego celem była popularyzacja twórczości poetyckiej Juliana Tuwima w jego roku, rozwijanie wrażliwości na słowo poetyckie u dzieci oraz odkrywanie i rozwijanie ich talentów artystycznych. Uczestnicy wykazali się niezwykłą znajomością utworów poety, a także odwagą, ciekawą interpretacją prezentowanych wierszy. Pierwszą nagrodę otrzymał Kamil Raciborski (kl. III). Drugie miejsce zajęła Joanna Piotrowska (kl. IV); trzecie – Maya Manoś (kl. II); czwarte – ex aequo – Julia Piotrowska (kl. II) i Alicja Goździk (kl. IV). Pozostali otrzymali nagrody pocieszenia. Wszystkim gratulujemy!