Biblioteka jako przestrzeń dyskusji o sprawach lokalnych

Bibliotekę Publiczną Miasta i Gminy Łapy rozpoczęła realizację projektu “Biblioteka jako przestrzeń dyskusji o sprawach lokalnych” organizowanego w ramach Konkursu Organizacje pozarządowe bibliotekom. Projekt prowadzony jest przez Fundację Civis Polonus w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Głównym celem projektu jest przeprowadzenie konsultacji społecznych – dyskusji mieszańców z władzami lokalnymi zarówno w samej bibliotece, jak i na platformie internetowej. Dzięki tym działaniom nasza placówka zyska nowy wymiar, stanie się miejscem spotkań władz samorządowych z mieszkańcami, aby w sposób rzeczowy, zaangażowany i efektywny rozmawiać o ważnych sprawach lokalnych.

Pierwszy temat: „Klimat rozwoju przedsiębiorczości w gminie Łapy” realizowany jest we współpracy z Ośrodkiem Przedsiębiorczości przy Urzędzie Miejskim w Łapach.

Ankietę można wypełnić pod adresem:

Serdecznie zapraszamy!

(BPMiGŁ)