Spotkanie z Zofią Olek – Redlarską w Daniłowie Dużym i w Uhowie

7 kwietnia biblioteki w Daniłowie Dużym i w Uhowie miały przyjemność gościć panią Zofię Olek – Redlarską – doktor pedagogiki, autorkę wielu wierszy dla dzieci i dorosłych. Spotkanie zostało zorganizowane przy współpracy Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego. Dzieci miały okazję poznać wiersze autorki, które wywołały niemałe poruszenie: uśmiech na twarzach, uczucie błogości, ale i zdziwienie. Z wielkim zaangażowaniem wspólnie z panią Zofią recytowały jej wiersze. W czasie spotkania panowała atmosfera pełna ciepła, radości, sympatii. Nikt nie miał czasu na nudę, nawet dorośli.Pani Zofia opuściła nas z niezwykle piękną laurką wykonaną przez czytelników biblioteki w Daniłowie Dużym. Uśmiech autorki nie zostawia wątpliwości, że upominek się jej spodobał.