Zapraszam do mojej biblioteki – wystawa prac konkursowych

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zaprasza do obejrzenia wystawy pt. ,,Konkurs powiatowy – Zapraszam do mojej biblioteki”.
Na ekspozycji zaprezentowane zostały prace uczestników konkursu plastycznego ,,Zapraszam do mojej biblioteki” zorganizowanego przez Książnicę Podlaską, Bibliotekę Publiczną Powiatu Białostockiego. Konkurs nawiązywał do proponowanych działań w ramach ogłoszonego w 2014 Roku Czytelnika. Zadaniem było stworzenie plakatu, przy wykorzystaniu różnych technik graficznych, który miałyby za zadanie promować bibliotekę i czytelnictwo, a jednocześnie zapraszać do korzystania ze zbiorów bibliotecznych. Na wystawie można obejrzeć prace dzieci z naszego regionu. W tym z Gminy Łapy (Łapy, Płonka Kościelna, Uhowo i Daniłowo Duże). Niektóre z nich zostały nagrodzone i wyróżnione:

I miejsce – Zofia Dobkowska – Szkoła  Podstawowa Nr 2 Łapy, kl. VB
III miejsce – Izabela Brzozowska – Szkoła  Podstawowa Nr 2 Łapy, kl. VB
Wyróżnienie – Justyna Lewończuk – Filia Biblioteczna w Płonce Kościelnej

Zapraszamy naszych czytelników, mieszkańców Łap – w szczególności dzieci – do obejrzenia wystawy w godzinach otwarcia naszej biblioteki.