Warsztaty recytatorskie z Panią Ewą Jakubaszek

Miejska Biblioteka Publiczna w Łapach przystąpiła do I Konkursu Recytatorskiego dla gimnazjalistów „Posłuchaj mnie”. 23 stycznia młodzież uczestniczyła w warsztatach recytatorskich z Panią Ewą Jakubaszek, podczas których uczyła jak przełamać lęk przed wystąpieniami publicznymi, jak należy pracować nad przygotowaniem tekstów, wyrazistością wymowy i zachowania na scenie. Uczniowie poznali również techniki ułatwiające właściwe przygotowanie się do recytacji.
Młodzi adepci sztuki recytatorskiej rozeszli się do domów rozbawieni i zadowoleni, z bagażem nowych doświadczeń i mnóstwem wskazówek do dalszej pracy nad sobą.

Miejska Biblioteka Publiczna w Łapach przystąpiła do I Konkursu Recytatorskiego dla gimnazjalistów „Posłuchaj mnie”. 23 stycznia młodzież uczestniczyła w warsztatach recytatorskich z Panią Ewą Jakubaszek, podczas których uczyła jak przełamać lęk przed wystąpieniami publicznymi , jak należy pracować nad przygotowaniem tekstów, wyrazistością wymowy i zachowania na scenie. Uczniowie poznali również techniki ułatwiające właściwe przygotowanie się do recytacji.