Ferie w Bibliotece 2015 – Wystawa

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zaprasza do obejrzenia wystawy pt. „Ferie w Bibliotece 2015”.
Na ekspozycji zaprezentowane są prace uczestników spotkań, które zostały wykonane podczas tegorocznych ferii.Tematem przewodnim zajęć były zwierzęta domowe, dlatego na wystawie można zobaczyć rysunki zwierząt w różnych technikach plastycznych. Dodatkowo zapraszamy do Oddziału dla Dzieci, do obejrzenia ciekawej makiety gospodarstwa rolnego, która była tworzona przez całe ferie.
W imieniu wszystkich dzieci zapraszamy do biblioteki, by obejrzeć kreatywną wystawę pełną bajkowych arcydzieł. Wystawę, która zdobi nasz hol oraz Oddział dla Dzieci można podziwiać do 19 lutego. Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział we wspólnej zabawie i zapraszamy za rok.