Tydzień z Internetem 2015 w Daniłowie Dużym

Tradycyjnie jak co roku czytelnicy Daniowa Dużego wzięli udział w ogólnoeuropejskiej kampanii ,,Tydzień z Internetem’’. Tym razem zajęcia zorganizowano dla najmłodszych. Spotkanie odbyło się 25.03.2015 roku w czytelni biblioteki. Zajęcia odbyły się według scenariusza ,,Zakoduj selfie’’. Dzieci tworzyły za pomocą programu Scratch krótkie programy animacyjne lub proste gry. Przedszkolakom pomagały wolontariuszki. Warsztaty musiały się obowiązkowo zakończyć bajką.