,,Strefy Innowacji” – warsztaty z Młodzieżowym Dyskusyjnym Klubem Książki

Kwietniowe spotkanie z Klubowiczami wyglądało zupełnie inaczej niż zwykle. W ramach projektu ,,Strefy Innowacji” za pomocą m.in. wywiadu fokusowego przeprowadziliśmy diagnozę na temat potrzeb łapskiej młodzieży.Wspólnie z uczestnikami zastanawialiśmy się nad tym czego brakuje nie tylko w bibliotece, ale i w całym naszym mieście. Na początku warsztatów Klubowicze dzielili się pierwszymi wspomnieniami związanymi z przyjściem do naszej placówki, zostali również zabrani na wycieczkę po bibliotece. Mieli niepowtarzalną okazję zajrzeć do miejsc zwykle niedostępnych naszym użytkownikom i zabawić się w fotoreporterów… co z tego wynikło? Na razie nie będziemy zdradzać szczegółów – diagnoza wciąż jest przeprowadzana. Dziękujemy Klubowiczom za udział w zajęciach. Były one inspirujące. Podczas ,,burzy mózgów” i szukania kreatywnych rozwiązań usłyszeliśmy o wielu nowych i zaskakujących pomysłach. To były udane warsztaty z mnóstwem śmiechu,   spędzone w świetnej atmosferze.

Następne spotkanie odbędzie się jak zwykle w pierwszy czwartek miesiąca (07.05.2015) o godz. 15.00 w Oddziale dla Dzieci.