Z literaturą fantastyczną w świat magii i czarów – konkurs literacki w Płonce Kościelnej

13 maja został przeprowadzony konkurs ph.: „Z literaturą fantastyczną w świat magii i czarów”, zorganizowany wspólnie przez Bibliotekę Publiczną i Bibliotekę Szkolną. W konkursie wzięło udział 14 osób – uczniowie z klas VI Szkoły Podstawowej i I – III Gimnazjum. Zadaniem uczestników było poprawne rozwiązanie testu dotyczącego następujących powieści: „Władca Pierścieni”, „Harry Potter” oraz „Opowieści z Narni”. 18 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców. Laureatami konkursu zostali: I miejsce – Gabriela Łupińska, uczennica klasy VI, II miejsce – Emilia Perkowska, uczennica klasy VI, III miejsce – Maciej Jabłonowski, uczeń klasy II Gimnazjum. Wyróżniono także dwóch chłopców z klas III Gimnazjum: Pawła Stypułkowskiego oraz Patryka Zawadzkiego. Laureaci otrzymali nagrody w postaci książek, pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Wszystkim gratulujemy!
Wyjaśnienie reguł konkursu
Uczestnicy konkursu