Pożegnanie przedszkolaków z biblioteką.

Przez cały rok szkolny 2014/15 w każdą środę do przedszkolaków z Daniłowa Dużego, przychodziła ,,pani Ela’’ z biblioteki. Zawsze z naręczem książek i głową pełną pomysłów na wspólną zabawę. Świetnie bawiliśmy się czytając wiersze: Julina Tuwima „Rzepka”, „Lokomotywa”, Jana Brzechwy „Na straganie”, „Tydzień”, „Kolory”. I tak z tygodnia na tydzień planowaliśmy kolejne spotkania i wymyślaliśmy nowe zabawy. Czas szybko płynął, przyszedł czerwiec miesiąc rozstania i wakacje. Rok pracy podsumowaliśmy konkursem recytatorskim. Do zobaczenia we wrześniu na spotkaniach z książką i zabawą.