Mikołajki w Płonce Kościelnej

4 grudnia Biblioteka Publiczna oraz WDK w Płonce Kościelnej z wielką radością powitały w swych progach grupę wyjątkowych małych gości wraz ze swymi opiekunami – przedszkolaków z Zespołu Szkół w Płonce Kościelnej. Wśród wesołych zabaw, wspólnego śpiewania, zespołowego tworzenia postaci Mikołaja, pałaszowania przysmaków przygotowanych jak zwykle przez wspaniałych rodziców – szybko upływał czas. Punktem kulminacyjnym świetnej zabawy była, oczywiście wizyta Świętego Mikołaja. Ponieważ za oknami niestety brakuje śniegu, musiał nasz niecierpliwie wyczekiwany gość – przybyć… samochodem. Jak wiadomo, w grupie przedszkolnej w naszej szkole pod czujnym okiem Pana Dyrektora i wspaniałych Pań Przedszkolanek – uczą się wyjątkowo grzeczne dzieci, więc w związku z tym wszystkie zostały obdarowane prezentami. Na koniec jeszcze tylko wspólne zdjęcie i… niestety z żalem trzeba było się żegnać. Smutno się zrobiło gdy ucichł dziecięcy gwar i znikły z pola widzenia małe, czerwone czapeczki. To był wyjątkowy dzień , wyjątkowi goście i mamy nadzieję, że będą nas często odwiedzać, wypożyczać kolorowe książeczki w Bibliotece Publicznej, uczestniczyć w różnorodnych zajęciach WDK oraz brać udział w naszych imprezach, które już teraz planujemy i na które serdecznie zapraszamy.

Wyklejanie postaci Mikołaja
Gotowa praca