Tworzymy biznes plan – warsztaty dla młodzieży w Inkubatorze Przedsiębiorczości

Inkubator Przedsiębiorczości i Biblioteka Publiczna kolejny raz zorganizowali Lekcję Przedsiębiorczości dla młodzieży z I Liceum Ogólnokształcącego w Łapach. Tym razem były to warsztaty dotyczące pisania biznes planu. Podczas zajęć prowadzonych przez Magdalenę Perkowską-Szymanowicz młodzież miała okazję poznać metody opracowywania modeli biznesowych oraz przedstawić własny biznes plan. Celem zajęć było przygotowanie młodzieży oraz ich projektów do kształtowania postaw pro-przedsiębiorczych, promowania kreatywnego myślenia i zalet prowadzenia własnego biznesu. Młodzież miała okazję porównać swoje pomysły na tle innych biznes planów przygotowanych przez kolegów. Kolejne warsztaty odbędą się w szkole i będą kontynuacją pracy nad tworzeniem biznes planu.